wanna drewniana

Wanny drewniane

Wanny i umywalki Orchard
Najbardziej skupiamy się na ociepleniu wnętrz łazienek, aby odbiec od zimnych i niczym nie wyróżniających się wnętrz.

Naszym flagowym produktem są wanny drewniane tworzone z małych bloczków drewna układających się w piękne zespolone arcydzieła, o formie wypracowanej i dostosowanej pod wygodę użytkownika ale znacząco odbiegającej od tradycyjnego wyglądu.
Produkt jest dużo milszy w dotyku nie jest zimnym, pozbawionym „duszy” elementem wyposażenia, lecz jego barwa, tekstura, unikatowość i forma dodają charakteru wnętrzu ocieplając go i odmieniając cały jego wizerunek.

Tworząc taki centralny punkt skupiający tak wiele pozytywnych doznań zmysłowych: piękny wygląd, delikatny i miły w dotyku –znacząco przyjemniejszy i nie absorbujący ciepła, przez co nie wydaje się zimny jak wanny akrylowe, łagodne kolory drewna i naturalna budowa grająca w harmonii z naszym ciałem, potęguje podczas użytkowania relaks dla ciała, duszy oraz umysłu.
Jesteśmy w stanie zaproponować inne elementy wnętrza, lub sugerując się opinia czy projektem stworzyć cały suport który będzie niezbędny we wnętrzu.

Suport to elementy takie jak: blaty, półki, ramy do luster, umywalki, osłony, stopy pod baterie czy wolnostojące wieszaki, maskownice do hydrauliki, fronty szafek. Na specjalne życzenie, przy większych inwestycjach siding drewniany, lub terakotę lub całe wnętrza i zabudowa ścian.

Zamówienia i realizacja

Każde zamówienie jest inne, wybierając cos z gotowych produktów, są państwo pewni ze jedyny czas spędzony na oczekiwaniu jest równy przejazdu i przewozu towaru przez kuriera.

Natomiast podejmując się zamówienia od państwa dajemy gwarancje na jakość wykonania i użyte materiały: gatunek i rodzaj drewna jego wilgotność, bezpieczeństwo użytkowania pewność, że po latach nie zostawimy Państwa z renowacją.
Czas realizacji będzie określony przed zamknięciem zamówienia z którego się wywiążemy co do dnia.

Gwarancja i renowacja

W tradycyjnych łazienkach większość materiałów jest jednokrotnego użytku i nie pozwala na renowacje czy naprawę, lub wartość takiej naprawy jest nieopłacalna, my stawiamy na długowieczność i przyjazne relacje z klientem, przez co wyrzucenie produktu po latach jest czymś dla nas nie do pomyślenia, wraz z gwarancją na pierwszy rok użytkowania, będziemy wykonywać wszelkie naprawy i renowacje dużo bardziej opłacalne niż wymiana całej łazienki, a gdy uznają państwo że pora odświeżyć pomysł na wnętrze, chcielibyśmy odkupić od państwa nasze produkty.

Dodaj komentarz