Zlecenie wyceny domku

Aby uzyskać wstępną wycenę domku z naszej oferty, należy zastanowić się nad jego poszczególnymi elementami i uzupełnić umieszczony poniżej formularz. Im więcej szczegółów nam podasz, tym rzetelniej będziemy w stanie ustalić wysokość kosztów. W procesie wyceny domku istotne są różne aspekty, które wpłyną na ostateczną cenę budowy. Przede wszystkim podczas składania zlecenia warto zdecydować, czy planujesz samodzielnie stworzyć projekt domu, czy też wolisz skorzystać z dostępnych u nas gotowych projektów.

Innym aspektem, który wpłynie na wycenę domku, jest decyzja o tym, czy mamy również zająć się montażem nowoczesnego domku letniskowego lub całorocznego. W przypadku wyboru opcji z montażem warto zwrócić uwagę na preferowany termin realizacji oraz ewentualne dodatkowe koszty związane z tym etapem budowy. Dokładną datę ustalimy na dalszym etapie współpracy.

Określenie konstrukcji, termoizolacji i pozostałych elementów

Wybór konstrukcji domu to kolejny istotny element wpływający na wycenę. Do wyboru masz konstrukcję szkieletową lub z bali różnej wielkości. Każda z nich wiąże się z innymi kosztami oraz określonym czasem realizacji. W przypadku budowy domu całorocznego istotne jest zastosowanie odpowiedniej grubości termoizolacji, która również powinna zostać określona w formularzu. Ponadto należy wskazać:

 • rodzaj pokrycia dachowego,
 • rodzaj schodów,
 • dodatkowe elementy (np. okna, drzwi, taras).

Nie bez znaczenia dla wyceny pozostaje również określenie dodatkowych usług, które chciałbyś, abyśmy dla Ciebie wykonali. Co więcej, w naszej firmie realizujemy prace przy zieleni, a także związane z elektryką, hydrauliką czy malowaniem. W razie potrzeby jesteśmy oczywiście do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnego rozwiązania. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz korzystania z naszej oferty!

Zleć wycenę bez zobowiązania
Zleć wycenę bez zobowiązań


  Podłoga

  Dach

  Ściany  Model

  Barierka – schody

  Materiał


  Standard zawiera 1 drzwi(zewnętrzne), 3 okna, 1 drzwi (pokojowe)
  Drzwi:

  Okna:

  Barierki – Taras


  Elektryka

  Hydraulika

  Prace przy zieleni

  Malowanie


  Dodaj komentarz