Domy z bali

Coraz popularniejsze domy z bali to szczególny rodzaj budynków drewnianych. Bale to okrągłe kłody, dzięki którym dom nabiera wyjątkowego charakteru. Co ważne, nie chodzi wyłącznie o wygląd, lecz także o solidność konstrukcji. Prawidłowo postawiony dom z bali potrafi bowiem odznaczać się wyjątkowymi właściwościami. Cechuje się przede wszystkim doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. To dom nieposiadający dodatkowych zabezpieczeń przed utratą ciepła, który nadal doskonale kumuluje energię cieplną w swoim wnętrzu. Co więcej, domy z bali świetnie radzą sobie z regulacją wilgotności, dzięki czemu przebywając w nim, człowiek czuje się niezwykle komfortowo.

dom z bali

Doskonała jakość wykonania

Jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję domu z bali w wersji sezonowej, a także całorocznej. Jako doświadczeni wykonawcy różnego rodzaju konstrukcji wiemy, jak zadbać o każdy szczegół. Drewno to surowiec, z którym doskonale sobie radzimy. Potrafimy stworzyć dom z bali zarówno na podstawie gotowego projektu, jak i przy współpracy projektanta. Nawet jeśli klient proponuje nam swoje pomysły, wiemy, jak wdrożyć je w życie. Wykonane przez nas konstrukcje są nie tylko trwałe, lecz także zawsze estetycznie wykończone z należytą dbałością o detale. Siedziba naszej firmy mieści się w Dąbrowie, zlokalizowanej między Warszawą, Radomiem a Łodzią. Bez problemu więc dotrzemy do tych miast, jak i do podwarszawskich mniejszych miejscowości, takich jak Skierniewice, Rawa czy Tomaszów Mazowiecki.

Orchardart.eu | Domy z bali$ – Tomaszów Mazowiecki, Warka, Góra Kalwaria, Warszawa, Łódź, Radom, Skierniewice, Grójec, Przysucha, Białobrzegi, Rawa Mazowiecka, Skarżysko Kamienna – Mazowieckie