Nowoczesne domy szkieletowe – województwo mazowieckie

Naszym klientom oferujemy domy wykonane w technologii szkieletowej. To wytrzymałe, a przede wszystkim stosunkowo tanie konstrukcje, które zaczynają cieszyć się sporą popularnością w naszym kraju. Tego typu rozwiązanie ma mnóstwo zalet – do najważniejszych z nich należą krótki czas i nieduży koszt budowy oraz bezwładność termiczna. Jako doświadczony producent domów szkieletowych wiemy, jak szybko postawić wytrzymałą konstrukcję, która przetrzyma całe lata!
Dom szkieletowy

Domy szkieletowe – gwarancja jakości w świetnej cenie!

Wiele osób marzy o własnym domu, jednak często nie posiada wystarczająco dużo środków finansowych, aby spełnić to życzenie. W tym wypadku warto rozpocząć poszukiwania alternatyw dla konstrukcji betonowych czy ceglanych – mamy na to rozwiązanie! Zdecyduj się na wykonywane przez nas domy szkieletowe, których postawienie zminimalizuje koszty, a efekt zachwyci! Domy szkieletowe tworzymy z myślą o naszych klientach – ich zadowoleniu, komforcie oraz bezpieczeństwie. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, chcąc jak najlepiej wpasować się w Twoje potrzeby, oczekiwania, a także wymagania. Z nami możesz spełnić swoje marzenie o domu szkieletowym!

Dlaczego warto wybrać dom zbudowany w technologii szkieletowej?

Domy szkieletowe powstają z tzw. prefabrykatów, czyli przygotowanych w fabryce elementów, które w gotowym stanie zostają przetransportowane na miejsce budowy. Dzięki temu ich postawienie odbywa się błyskawicznie – gotowość do zamieszkania osiągają nawet do trzech miesięcy od momentu rozpoczęcia konstrukcji. Co więcej, ekipa budowlana nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych – jedynie fundamenty nie mogą powstawać w deszczu czy śniegu, zaś reszta szkieletowego domu może być konstruowana nawet zimą. Krótszy czas budowy domów szkieletowych oznacza mniejsze wydatki na ekipę budowlaną. To doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą jak najniższym kosztem wprowadzić się do nowego domu!
Drewniane, szkieletowe domy pozwalają oszczędzać także już po wprowadzeniu się do nich. Bezwładność cieplna sprawia, że budynki tego typu wyjątkowo szybko się nagrzewają. Umożliwia to łatwe kontrolowanie temperatury panującej wewnątrz domu, a przy okazji pozwala ograniczyć ilość pieniędzy wydawanych co miesiąc na opłacenie rachunków za energię cieplną. Doskonale sprawdzają się w tym przypadku systemy ogrzewania wyposażone w sterowniki. Ponadto w szkieletowym domu można zamontować tradycyjny kominek, dzięki któremu stworzysz w swoim salonie niepowtarzalny, przytulny klimat.

Doskonała prezencja domu szkieletowego

Szkieletowe domy pięknie, a także oryginalnie prezentują się w porównaniu do większości klasycznych, murowanych konstrukcji. Szczególnie dobrze tego typu budowle wyglądają na tle natury, a ich przytulny charakter sprawia, że najzwyczajniej w świecie cieszą oko. Zdarza się, że ściany domów szkieletowych są otynkowane oraz pomalowane. Jednak nawet w takich przypadkach zazwyczaj zostawia się nieosłonięte fragmenty, dzięki czemu budynek wciąż prezentuje się klimatycznie i naturalnie. Nie musisz martwić się również ich wytrzymałością – te solidne konstrukcje bez problemu posłużą nawet kilkadziesiąt lat. Co więcej, o tego rodzaju domy wyjątkowo łatwo zadbać – podstawą jest malowanie elewacji impregnatami, które zabezpieczą ją przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych.
Domy szkieletowe

Powierz nam budowę domów szkieletowych w Warszawie i okolicach

Istotne podczas budowy domów szkieletowych jest wykonanie dokładnych pomiarów, dlatego realizację tego rodzaju konstrukcji powinno się zlecać wyłącznie doświadczonym producentom – takim jak my! Zwróć się do nas, jeśli szukasz profesjonalistów zajmujących się budową domów szkieletowych w województwie mazowieckim. Chętnie wcielimy w życie Twój projekt lub zaoferujemy jeden z gotowych, przygotowanych przez nas planów konstrukcji. Marzy Ci się dom szkieletowy w Warszawie lub okolicach? Nie zwlekaj, odezwij się nas! Jesteśmy otwarci na współpracę także z mieszkańcami innych części kraju.

Orchardart.eu | Domy szkieletowe Warszawa i okolice – mazowieckie