Drewniane domki prosto od producenta

Zapoznaj się z naszą ofertą wykonanych z drewna domków o doskonałej jakości! Oferujemy wytrzymałe konstrukcje stanowiące świetną alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budowli. Jesteśmy doświadczoną firmą, która realizacjami tego typu zajmuje się już od lat. Proponujemy naszym klientom drewniane domki mieszkalne i ogrodowe, letniskowe na działkę, a na zgłoszenie wykonujemy także garaże lub wiaty.
Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem domków drewnianych na działkę, ale również ich montażem oraz wykończeniem. Jeśli szukasz specjalistów od drewnianych konstrukcji – odezwij się do nas! Nasze drewniane domki na działkę budujemy, w takich miejscowościach jak: Radom, Grójec, Góra Kalwaria, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Skarżysko Kamienna, Skierniewice, Warka, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, a także Warszawa.
Dom z drewna
domki drewniane na działkę

Nowoczesna technologia!

Proponowane przez nas domki z drewna bez problemu są w stanie zastąpić tradycyjne budowle wykonane z pustaków czy cegły. Nasze realizacje mogą być (w zależności od preferencji klienta) ocieplane oraz w pełni zaopatrzone zarówno w hydraulikę, jak i w instalację elektryczną. Jako doświadczony producent drewnianych domków wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu dostępne w naszej ofercie budowle są nie tylko wytrzymałe, ale też doskonale izolują ciepło. Domki z drewna to łatwe do ogrzania konstrukcje, które świetnie sprawdzą się w okresie zimowym, jak również podczas lata. Wykorzystujemy drewniane bele o grubości 45 mm, dzięki czemu realizacje są odpowiednio trwałe. Proponujemy naszym klientom także solidne domy wykonane w systemie skandynawskim, o których dowiesz się więcej na naszym blogu.

Drewniany domek – świetne rozwiązanie na działkę

Naszą ofertę kierujemy m.in. do osób szukających chatki na działkę – drewniane domki doskonale sprawdzają się w roli stosunkowo tanich, niewielkich i łatwych do postawienia siedzib na lato. Budynki tego typu charakteryzują się przede wszystkim niepowtarzalnym designem, który doskonale prezentuje się zwłaszcza w otoczeniu natury. Proponowane realizacje są ponadto odporne na działanie czasu – możesz mieć pewność, że postawiony na działce drewniany domek przetrwa w świetnym stanie wiele lat, o ile tylko raz na jakiś czas pomalujesz elewację odpowiednim impregnatem. Gdzie głównie działamy? W takich miejscowościach jak: Góra Kalwaria, Przysucha, Skarżysko-Kamienna, Warszawa, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Warka, a także Radom.

Skontaktuj się z nami!

W ofercie posiadamy pełen wachlarz domków na zgłoszenie – o wymiarach wynoszących do 35 m². Aby poznać warunki niezbędne do postawienia tego rodzaju obiektów, zapraszamy do krótkiego poradnika, w którym poruszone zostały takie kwestie jak: pojęcia budynku wolnostojącego, parterowego czy wymiary oraz materiały niezbędne do zgłoszenia. Aby otrzymać od nas ofertę na wyszukany domek, musimy uzyskać od Ciebie kilka niezbędnych informacji. W ten sposób jak najlepiej dopasujemy modele domków do Twoich potrzeb.
 • IMG_20210616_150334-80x60 Domek Nikodem 39.292,00 135.200,00 

  excl. VAT

  Nie uwzględnia kosztów transportu oraz podatku

 • 35-80x60 Konstrukcja Szkieletowa Domku 13.500,00 28.500,00 

  excl. VAT

  Nie uwzględnia kosztów transportu oraz podatku

 • IMG_20220629_190116-80x60 Dom Diana Parterowy 103.087,50 435.000,00 

  excl. VAT

  Nie uwzględnia kosztów transportu oraz podatku

 • IMG_20210910_144553-80x60 Domek de Vega 62.448,75 395.460,00 

  excl. VAT

  Nie uwzględnia kosztów transportu oraz podatku

Możesz skorzystać z gotowych ofert bądź skontaktować się z nami bezpośrednio. Postaw na doświadczonego producenta domków z drewna – swoją ofertę kierujemy do klientów m.in. z Radomia, Grójca, Góry Kalwaria, Przysuchy, Rawy Mazowieckiej, Skarżyska Kamiennego, Skierniewic, Warki, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi oraz z Warszawy.

Orchardart.eu | Producent domków drewnianych na działkę – Tomaszów Mazowiecki, Warka, Góra Kalwaria, Warszawa, Łódź, Radom, Skierniewice, Grójec, Przysucha, Białobrzegi, Rawa Mazowiecka, Skarżysko Kamienna – Mazowieckie