Dom z drewna
domki drewniane na działkę

Drewniane domki prosto od producenta

Zapoznaj się z naszą ofertą doskonałej jakości, wykonanych z drewna domków! Oferujemy wytrzymałe konstrukcje stanowiące świetną alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budowli. Jesteśmy doświadczoną firmą, która realizacjami tego typu zajmuje się od lat. Proponujemy naszym klientom drewniane domki mieszkalne i ogrodowe, letniskowe na działkę, a na zgłoszenie także garaże lub wiaty.

Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem domków, ale również ich montażem i wykończeniem. Jeśli szukasz specjalistów od drewnianych konstrukcji – odezwij się do nas! Nasze drewniane domki na działkę budujemy w takich miejscowościach jak Radom, Grójec, Góra Kalwaria, Przysucha, Rawa Mazowiecka, Skarżysko Kamienna, Skierniewice, Warka, Tomaszów Mazowiecki, a także Łódź i Warszawa.

Nowoczesna technologia!

Proponowane przez nas domki z drewna bez problemu są w stanie zastąpić tradycyjne, wykonane z pustaków czy cegły budowle. Nasze realizacje mogą być (w zależności od preferencji klienta) ocieplane oraz w pełni zaopatrzone, tak w hydraulikę, jak i instalację elektryczną. Jako doświadczony producent drewnianych domków wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu dostępne w naszej ofercie budowle są nie tylko wytrzymałe, ale też doskonale izolują ciepło. To łatwe do ogrzania konstrukcje, które sprawdzą się świetnie w okresie zimowym, ale również podczas lata. Wykorzystujemy drewniane bele o grubości 45 mm, dzięki czemu realizacje są odpowiednio trwałe. Proponujemy naszym klientom także solidne domy wykonane w systemie skandynawskim, o których dowiesz się więcej na naszym blogu.

Drewniany domek – świetne rozwiązanie na działkę

Naszą ofertę kierujemy m.in. do wszystkich osób szukających chatki na działkę – drewniane domki doskonale sprawdzają się w roli stosunkowo tanich, niewielkich i łatwych do postawienia siedzib na lato. Budynki tego typu charakteryzują się przede wszystkim niepowtarzalnym designem, który doskonale prezentuje się zwłaszcza w otoczeniu natury. Proponowane realizacje są ponadto odporne na działanie czasu – możesz mieć pewność, że postawiony na działce drewniany domek przetrwa w doskonałym stanie wiele lat, o ile tylko raz na jakiś czas pomalujesz elewację odpowiednim impregnatem.

Skontaktuj się z nami!

W ofercie posiadamy pełen wachlarz domków na zgłoszenie – to konstrukcje o wymiarach wynoszących do 35m². Aby poznać warunki niezbędne do postawienia takiego obiektu, zapraszamy do krótkiego poradnika, w którym poruszone zostały takie zagadnienia jak: pojęcia budynku wolnostojącego, parterowego, wymiary oraz materiały niezbędne do zgłoszenia. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany – aby otrzymać ofertę na wyszukany domek musimy uzyskać od Ciebie kilka informacji, tak by oferta i modele domków były dostosowane do Twoich potrzeb.

Możesz również skorzystać z gotowych ofert bądź skontaktować się z nami bezpośrednio. Postaw na doświadczonego producenta domków z drewna – swoją ofertę kierujemy do klientów m.in. z Radomia, Grójca, Góry Kalwaria, Przysuchy, Rawy Mazowieckiej, Skarżyska Kamiennego, Skierniewic, Warki, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Łodzi i Warszawy.

Orchardart.eu | Producent domków drewnianych na działkę – Tomaszów Mazowiecki, Warka, Góra Kalwaria