Domy drewniane w Warszawie i woj. mazowieckim

Nie jesteś fanem ciężkich, murowanych domów, których budowa ciągnie się latami? My też nie, dlatego prezentujemy Ci idealną alternatywę – całoroczne, drewniane domy. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie estetyczne, przyjazne środowisku, a do tego dostępne w atrakcyjnej cenie konstrukcje. Oferowane przez nas realizacje sprawdzą się nie tylko w czasie ciepłych, letnich dni – dzięki zastosowaniu systemów termoizolacyjnych nasze drewniane domy są całoroczne, co oznacza, że można komfortowo mieszkać w nich także zimą. Tego typu konstrukcje są oczywiście w pełni wyposażone zarówno w elektrykę, jak i hydraulikę czy wszelkie inne, wymagane do życia rozwiązania użytkowe. Zaufaj nam – jesteśmy wieloletnim producentem drewnianych domów, który swoje doświadczenie przekuł w prawdziwy kunszt.

Domy drewniane całoroczne – stawiamy je w Warszawie i okolicach

Jesteśmy producentem domków drewnianych, których niesamowita estetyka wykonania oczaruje nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy zapewnić, że tego typu konstrukcje wyróżniają się wytrzymałością, ponadczasowością, a także funkcjonalnością. Proponowane przez nas domy drewniane całoroczne świetnie sprawdzą się do mieszkania na co dzień, jak również do przebywania w nich jedynie podczas wyjazdów weekendowych na działkę – to, w jaki sposób zamierzasz użytkować domy drewniane, zależy od Ciebie! Jesteśmy w stanie stworzyć je według Twojego indywidualnego projektu, wystarczy, że powiesz nam, czego dokładnie oczekujesz. W przypadku gdy nie masz pomysłu – nie martw się – możesz wybrać gotową już konstrukcję. Sprawdź nasze pomysły na domy drewniane całoroczne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
domki drewniane całoroczne

Wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu całoroczne drewniane domy

Jako doświadczony producent proponujemy naszym klientom doskonałe konstrukcje wykonane z bali oraz całoroczne drewniane domy w stylu skandynawskim. Budowle tego typu charakteryzują się solidnym wykonaniem – do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie czterostronnie strugane, suszone komorowo drewno, które spełnia wymagania klasy C24. Stosunkowo grube ściany wypełniamy izolatorami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wykonana przez nas konstrukcja będzie świetnie utrzymywać ciepło. Całoroczne drewniane domy są w pełni funkcjonalne – doskonale współgrają zwłaszcza z fotowoltaiką i pompami ciepła. Przy zastosowaniu tych nowoczesnych technologii możemy bez problemu stworzyć niedrogi w utrzymaniu, ekologiczny dom.

Budowa domów drewnianych – Warszawa i okolice

W galerii zdjęć znajdziesz proponowane przez nas gotowe już projekty, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować przedstawioną przez Ciebie koncepcję. Jako doświadczony producent domów drewnianych jesteśmy otwarci na sugestie. Proponowana oferta całorocznych drewnianych domów, w których budowie się specjalizujemy, skierowana jest do mieszkańców całego województwa mazowieckiego, ale jesteśmy otwarci na współpracę także z osobami z innych rejonów kraju.

Orchardart.eu | Producent domów drewnianych – mazowieckie, domy drewniane całoroczne Warszawa