Opinie

Tworzymy z myślą o Twoim zadowoleniu oraz satysfakcji z posiadania wykonanych przez nas konstrukcji. Dołożymy wszelkich starań, aby zarówno prezencja, komfort użytkowania, jak i wytrzymałość naszych domków czy schodów z drewna znajdowały się na wysokim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, a jeżeli skorzystałeś już z naszych usług, pozostawienia po sobie „śladu” w postaci komentarza.

ORCHARD
5.0
Na podstawie 18 opinii
powered by Google
Krzysztof KowalczykKrzysztof Kowalczyk
15:28 27 Oct 22
Świetna firma ceny przystępne dobra jakość wykonanej usługi
Kowal KowalKowal Kowal
04:09 18 Sep 22
Perfekcyjnie wykonana usługa. Polecam
Mateusz JachimowiczMateusz Jachimowicz
12:54 26 Jul 21
Bardzo dziękuję za współpracę. Jestem bardzo zadowolony. Domek jest super, to nie tylko moje zdanie, ale całej mojej rodziny. Gorąco polecam.
Alina JaworskaAlina Jaworska
12:54 23 Feb 21
Podczas mojej całkowitej nieobecności Pan Tomasz postawił mi domek, nie mogłam niestety być na miejscu, a domek został postawiony nawet kilka dni przed czasem. Więc jak przyjechałam na odbiór to myślałam, że uduszę Pana Tomasza!!!! Oczywiście ze szczęścia! Domek jest przepiękny, idealny!!! Nie sądziłam że wyjdzie lepiej niż zakładałam. Bardzo sympatyczny i rzeczowy kontakt. Dużo pozytywów i jeden malutki minusik, wjazd na działkę nieco rozkopany samochodami, mimo tego 5/5!! Serdecznie polecam!
Anna KAnna K
18:39 16 Sep 20
Rok temu zamówiłam schody na beton, po tym roku użytkowania mogę jedynie firmę polecić. Kolor, jak i lakier wyglądają jakby dopiero został położony. Właściciel miły, z profesjonalnym podejściem do klienta, pomoże rozwiązać każdy problem.