Drewniane konstrukcje – domy, domki, altany w Skierniewicach

Jesteśmy firmą, przed którą konstrukcje drewniane nie mają żadnych tajemnic. Wykonujemy domki letniskowe bądź ogrodowe oraz domy drewniane całoroczne. Oferujemy konstrukcje z bali lub szkieletowe. Z nami możesz stworzyć ekologiczny, nowoczesny, a przy tym przytulny dom – nasze propozycje współgrają bowiem z fotowoltaiką lub pompami ciepła. Co więcej, domy z drewna powstają w krótkim czasie – jeśli zależy Ci na sprawnej budowie, wybierz naszą ofertę! Działamy m.in. w Skierniewicach i okolicach tego miasta.

Domy, altany i inne konstrukcje drewniane – Skierniewice

Nasza bogata oferta to nie tylko sezonowe i całoroczne domy, ale też takie konstrukcje jak tarasy czy altany drewniane. Te mogą stać się idealnym miejscem odpoczynku po ciężkim dniu lub przestrzenią do organizacji imprez. Innym niezwykle przydatnym obiektem, który wykonujemy, jest garaż drewniany – dzięki niemu Twoje auto będzie bezpieczne. Komponenty, jakich używamy do tworzenia naszych konstrukcji, są materiałami wysokiej jakości. Dzięki temu przy odpowiedniej impregnacji konstrukcja pozostanie w doskonałym stanie przez długi czas.
Domy drewniane Skierniewice
Solidna praca i sprawdzone materiały to my! Zapraszamy do współpracy mieszkańców Skierniewic oraz okolic. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Orchardart.eu | Altany ogrodowe, tarasy i garaże drewniane oraz domy z bali całoroczne – Skierniewice