Domki i domy drewniane całoroczne – Góra Kalwaria

Tworzenie z drewna to nasza specjalność. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się produkcją konstrukcji z tego naturalnego surowca. Wśród dostępnych propozycji znaleźć można domy i domki, a także trasy czy garaże drewniane. Wychodzące spod naszych rąk elementy architektury są wykonane solidnie, rzetelnie i z zaangażowaniem, bowiem wkładamy w nie całe serce. Nasza praca jest też naszą pasją! Oferta dotycząca stawiania drewnianych budowli skierowana jest m.in. do osób mieszkających w Górze Kalwarii i okolicach.

Domy i domki drewniane – postawimy je w Górze Kalwarii

Wśród proponowanych przez nas budowli znajdują się zarówno sezonowe domki z drewna, jak i domy drewniane całoroczne. W przypadku domków proponujemy konstrukcje ogrodowe lub letniskowe. Te pierwsze doskonale sprawdzają się jako pracownie, warsztaty czy miejsca do przechowywania sprzętów, z kolei drugie mogą stanowić prawdziwą oazę spokoju podczas urlopów. W przypadku mieszkalnych domów całorocznych oferujemy konstrukcje szkieletowe lub wykonane z bali. Bez względu na wybór typu konstrukcji z nami każda z nich będzie wykonana starannie, z myślą o spełnieniu oczekiwań klientów.
Domki drewniane Góra Kalwaria

Tarasy, garaże i inne konstrukcje drewniane – Góra Kalwaria

Poza domami realizujemy także wiele innych konstrukcji z drewna. Wśród niezwykle popularnych znajdują się garaże oraz tarasy drewniane. Dzięki nam możesz zyskać doskonale prezentujące się pomieszczenie na samochód bądź inne sprzęty lub przestrzeń do relaksu w trakcie pięknych dni. Kawa na świeżym powietrzu? Z naszymi konstrukcjami to nie problem! Stworzymy dla Ciebie taras, który sprawi, że każde letnie popołudnie będzie upływało wyjątkowo przyjemnie.
Wszystkich mieszkańców Góry Kalwarii i okolic zainteresowanych naszymi projektami zachęcamy do współpracy. W razie pytań służymy radą.

Orchardart.eu | Domki i domy drewniane całoroczne – tarasy oraz garaże drewniane – Góra Kalwaria